KAMEROVÉ SETY

Kompletní systém pro kamerové zabezpečení. Systém obsahuje záznamové zařízení, kamery, kabeláž.

SAMOSTATNÉ KAMERY

Samostatné kamery určené pro připojení na záznamový boxy a nebo samostatné použití.

SAMOSTATNÉ BOXY

Samostatné záznamové zařízení pro kamerové systémy.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Lineární LED svítidla s provozním napětím 24V. Předností je snadné ovládání spínání a stmívání. Vhodné i pro komerční využití.

Masivní tlačený hliník. Povrchová úprava přírodní elox. Tělo svítidla je v moderním designovém provedení a zároveň slouží i jako vysoce ´činný chladič.

Matný polykarbonát odolný nárazům a mechanickému poškození. UV stabilní. Rovnoměrný rozptyl světla ve vyzařovacím úhlu 120°.

3.000 / 4.000 / 5.000 K u série AluLine CC. Série AluLine 24 má v nabídce teplotu světla 3.000 / 4.000 K. 

CRI 80. Možno dodat CRI 90 při teplotě světla 4.000 K. Při variantě CRI 90 je světelný tok a účinnost o 10% nižší.

LED modul LG Innotek. Tento modul je osazený LED diodami LG 5630 nebo LG 2835. Účinnost těchto LED diod je až 200 lm/W. Garance na tyto moduly je 5 let.

Svítidla jsou osazená zdroji TRIDONIC nebo MEANWELL. Typ droje ve svítidlu záleží na konfiguraci a požadavků na svítidlo.

Životnost všech konfigrací svítdel je 50.000 hodin. Záruka na každou z konfigurací je 5 let a to i pří komerčním využití.

Svítidla jsou vyvinutá a vyrobená v České republice a to včetně LED modulů, které jsou zárukou společně se zdroji TRIDONIC nebo MEANWELL  spolehlivosti. Veškeré komponenty osazené ve svítidlu mají 5 letou záruku. Proto je na svítidlo poskytnuta záruka pět let a to i pro komerční využití.

Konzultace a technická podpora pro Váš projekt. Vypracování světelného projektu v souladu s ČSN. Zakázková konfigurace na základě potřeb.